Multikraft Roots

Multikraft EM | Kód: 26-43
Novinka

Pre zdravé pevné korienky.

Dostupnosť
Skladom
14,94 €
12,45 € bez DPH
Záruka: Podľa dátumu spotreby

Multikraft Roots obsahuje účinné mikroorganizmy, ako aj rôzne rastlinné extrakty a organické kyseliny. Multikraft Roots je koncentrovaná zmes viacerých zložiek a je rokmi overená v profesionálnom záhradníctve. Môžete dosiahnuť lepší výsledok s menším množstvom! V pôde Multikraft Roots obohacuje mikrobiálny život, optimálne sprístupňuje živiny pre rastliny a tým posilňuje rastliny proti negatívnym vplyvom prostredia, chorobám a škodcom. Okrem toho Multikraft Roots  zlepšuje klíčenie semien - všeobecne zakorenenie a tým aj rast rastlín.

Aplikácia: 10 ml Multikraft Roots na 10 litrov vody sa dôsledne pridáva do zálievkovej vody. Tip od profesionálnych záhradníkov: Po presadení alebo výsadbe po prvýkrát zalejte 1 % Multikraft Roots (10 ml na liter vody), aby ste znížili šok z prenosu a podporili rýchlejšie zakorenenie.

Rastlinná pomôcka Individuálne schválená podľa § 9a DMG 1994. Testovaná podľa ekologických kritérií spoločnosťou Easy-Cert Services pre ekologické záhradníctvo.

ZÁKLADNÉ ZLOŽENIE Voda, baktérie mliečneho kvasenia a fotosyntetické baktérie, kvasinky, kultúry degradujúce uhľovodíky, melasa z cukrovej trstiny, kvasný ocot, alkohol, cesnak a chilli struky, humínová kyselina, kyselina fosforečná, morské riasy, keramický prášok, etoxylovaný alkoholom